3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Jelling. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Jelling finder man nu villaen på Højager 73 til salg. Denne rummelige villa strækker sig over 273 kvadratmeter og er fordelt på hele 8 rum. Ejendommen er beliggende på en grund på 1248 kvadratmeter.
Prisen for denne villa er sat til 2.885.000 kr., hvilket afspejler den store plads og potentiale for en stor familie.
En anden boligmulighed i Jelling er villaen på Nyvej 7. Denne villa tilbyder et mere kompakt hjem med 154 kvadratmeter fordelt på 5 rum.
Ejendommen ligger på en lidt mindre grundstørrelse på 1050 kvadratmeter. Prisen for Nyvej 7 er sat til 2.395.000 kr., og tilbyder stadig en moderne ramme for en familie, der søger bolig i Jelling.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.